Yeni Nesil Toptancınız.
Yeni Nesil Toptancınız.
Kategoriler

        Dünyamızda ki bir çok ülke ile birlikte Türkiye’nin de covid 19 kodlu Corona virüsünden etkilenmesi, geleneksel iş akışını e-ticaret platformlarına taşınmasını hızlandırmıştır. Ev dışı tüketim, pastacılık, endüstriyel ve profesyonel ürünler sektöründe yoğunlaşan firmamız, operasyon merkezi yeri olarak, Ankara gıda toptancıları bölgesi Macun mahallesinde 15.000 M2 kapalı depolama alanıyla, değerli müşterilerimiz, işletmelerinde ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri,  e-ticaret sitemiz kolisiyle.com üzerinden avantajlı fiyatlarla, iş yerlerinden çıkmadan, iş akışlarını bozmadan 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş verebilecek ve adrese teslim hizmetimizin rahatlığını yaşayacaklardır.

Kolisiyle.com, işletmelerinizin ihtiyaçlarını müşteri odaklı, güvenilir, hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten alışverişlerinizi cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin işletmelerinin ürün ihtiyaçlarını duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, kolisiyle.comdan alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmayı amaç edinmektedir.

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren kolisiyle.com ile müşteriler, alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini kredi kartı veya havale olarak tamamlayabilmektedirler. Ankara da ki müşterilerimize siparişlerini, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin "kapısına kadar” kendi araçlarımız ve çalışanlarımızla ulaştırılmaktadır. Ankara dışı müşterilerimize ise ambar ve kargo ile siparişlerini ulaştırmaktayız. 10 Ağustos 2020

 Furkan YİĞİTER

 Kolisiyle.com

 Telga Gıda ve E-Ticaret Ltd. Şti.

 Şirket Müdürü

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.